Nestřílejte na autora, je památkově chráněn.
do sekce " ke stáhnutí" jsou přidány knihy ve formátu PDF pro tablety a čtečky. Knihy obsahují většinu mých povídek a článků.
Omlouvám se všem, kteří zde čekají na nové povídky. V současné době se věnuji inovaci sérii článků o Voynichově manuskriptu, které sem budu postupně vkládat.
Dobrá zpráva pro všechny návštěvníky mých autorských stránek: Sfinga by měla zůstat na svém místě, na stejné adrese, jen s poněkud pozměněným vzhledem.

články o záhadách

Voynichově rukopisu se aktivně věnuji již více než čtrnáct let. Za tu dobu se mi tu o této zajímavé záhadě nashromáždilo velké množství materiálu, a proto si myslím, že si zaslouží speciální rubriku.Druhým důvodem je také to, že v češtině na netu sice najdete řadu odkazů, ale často jen velmi zkrácených a někdy i chybných.Je to velká škoda, protože počátek této záhady je ( zatím) v Čechách.Doufám také, že budou podnětem pro milovníky tajemna, aby se o tuto záhadu více zajímali.
Tyto stránky jsou pokusem o alternativu k stránkám mého přítele, taktéž věnovaným manuskriptu, ale v žádném případě nejsou jejich náhradou.
Celý komplet článků si můžete stáhout ve formátu PDF ( pro čtečky a tablety) v sekci "ke stáhnutí".

 
PS: Jednotlivé části postupně vylepšuji  a měním..
 
 
 
 
Zájem o záhady je můj celoživotní koníček. Začalo to někdy v šedesátých letech, kdy vycházely první články o UFO od p. Flessingera. Pak přišly samozřejmě knihy, především ty které napsal dr. Ludvík Souček. 

Toto jsou to jen krátké články, jejichž  úkolem je vzbudit ve vás zájem o tento svět záhad.

 

Stránky  mé neteřinky -výtvarnice, malířky, spisovatelky, hudebnice, všestraně  nadané a naprosto úžasné Jany  Šouflové.
Stránky zdarma
Editace stránek
http://hurontaria.baf.cz/VM/
stránky mého přítele J. Hurycha, kde je spousta zajímavé četby,ale především je věnována záhadnému Voynichovu rukopisu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one